Úvod » Historie článků

Turnaj OP v malé kopané

publikováno 10.10.2020

Stará Lhotka - 5.9.2020

Po loňském utkání starých gard příznivců Slavie a Sparty jsme se letos rozhodli, že zkusíme uspořádat turnaj pro odbočky přátel SK Slavia Praha. K našemu překvapení se přihlásily hned čtyři. A jelikož nakonec jedna nepřijela, doplnil turnaj domácí Sokol Lhotka.

Hrací systém byl jasný – „každý s každým“ 1x20 minut. Zápasy byly velmi vyrovnané, kdokoliv mohl porazit kohokoliv. A tak rozhodovalo až úplně poslední utkání. Tři týmy měly stejný počet bodů a tak musela rozhodovat minitabulka. Vítězem se díky lepším vzájemným zápasům stala odbočka z Chocně.

Po vyhlášení výsledků nám program zpříjemnila ukázka výcviku psů. Pomyslným bonbónkem celého dne bylo opět derby SKS-ACS. Oproti loňskému smírnému výsledku jsme letos nenechali nic náhodě a svého soupeře jsme deklasovali 3:0!!!

Celý den se nesl v přátelské atmosféře a my jen doufáme, že dalšího ročníku se zúčastní ještě více týmů. Závěrem bych chtěl poděkovat nejen všem zúčastněným hráčům, ale také Karlu Vadlejchovi za ukázku výcviku psů a hlavně všem členům naši odbočky, kteří se na uskutečnění turnaje aktivně podíleli!

Dan Peroutka

Konečné pořadí: